המשחק בוורוד 2016

adminאירועי 2016, ארוע היסטוריה

כדורסלנית בוורוד עם כדור וורוד
31 אוקטובר, 2016 אולם אורנים, רחוב ארלוזורוב 28, רמת השרון, ישראל

המשחק בוורד 2016

שתפו את חבריכם

מיקום האירוע

אולם אורנים, רחוב ארלוזורוב 28 רמת השרון

זו השנה העשירית בה תקיים קבוצת הכדורסל של רמת השרון את המשחק בוורוד בחודש המודעות לסרטן השד. למשחק מוזמנות באופן קבוע נשים המתמודדות עם המחלה וכאלה שהחלימו ממנה.

אוקטובר הוא חודש המודעות לסרטן השד ואין כמעט גבר או אישה בארץ ובעולם, שאינם מכירים מישהי שחלתה, מחלימה או החלימה מסרטן השד. המחלה היא קטלנית ביותר עבור נשים וכבר מזמן לא פוקדת רק אחת מתשע. למחלה אין גבולות, היא אינה פוסחת על נשים החיות בכל מקום גאוגרפי, ממזרח ומערב צפון או דרום, היא אינה פוסחת על נשים צעירות או מבוגרות, לבנות או שחורות, עניות או עשירות.
ההתמודדות עם המחלה דורשת תעצומות נפש, אופטימיות אנרגיות ואמונה. אנחנו בקבוצת הכדורסל מאמינות שהעמצת נשים היא חלק מההתמודדות עם קשיים, ושהעשייה הספורטיבית היומיומית של הנשים תורמת להעצמתן.

קבוצת הכדורסל של רמת השרון, מאז ומתמיד לא היתה רק קבוצה של גביעים ואליפויות, אנחנו כאן גם כדי לקדם ערכים של ערבות הדדית, להיות חלק מקהילה גדולה של נשים ושותפות לדרך, ולחזק ולהתחזק איתן יחד.

כחלק מהפעילות הקהילתית שלנו, ובמסגרת קרן כולן מנצחות, אנו מקיימים מדי שנה את המשחק בוורד שנועד לעלות את המודעות לסרטן השד. משחק זה הפך למסורת והוא המשחק הפותח את ליגת העל של נשים בכדורסל.

הזמנה:

rh-nl

תמונות

  • כדורסלנית בוורוד עם כדור וורוד
  • 249638_1406364255012_3011242_n

הרשמה:

כניסה חינם

 
טיר