משחה נדב 2016

adminארוע היסטוריה

9 בינואר, 2016 ניר דוד, ישראל

משחה נדב 2016

  • 15km

  • 15km

  • 15km

  • 15km

לזכרו של נדב שנל

למידע נוסף

שתפו את חבריכם

פרטי אירוע

נחל עמל, ניר דוד, ישראל

מקצים

חסר מידע

המשחה מתקיים בנחל עמל שבניר דוד – אחד המקומות היפים בארצנו. המים החמים (כ27 מעלות לאורך כל השנה) הנגישות, העידוד מהגשרים לאורך המסלול, האווירה המשפחתית – כל אלה מבטיחים חוויה נכונה ואטרקטיבית לכל אוהדי המים הפתוחים המנוסים והמנוסים פחות.

על המקום:

מידע חסר

עלות הרשמה:

מידע חסר

תכניה:

חסר מידע

מידע נוסף:

מידע חסר

חסר תוצאות:

מיקום שם ז/נ ת.לידה אגודה תוצאה
1 אורן מלכה זכר 01/01/1995 מכבי חיפה 01:00.34
2 סולניק גיא זכר 01/01/1995 גליל עליון 01:00.61
3  שנל גל זכר 13/04/1998  גליל עליון 01:03.66
4 אסולין עמית זכר 01/01/1998 מכבי חיפה 01:04.21
5 גידסי הוד זכר 01/01/1999 גליל עליון 01:04.27
6 אלעד גתי זכר 01/01/1998 מכבי חיפה 01:05.28
7  כץ דניאל זכר 20/02/1999  מכבי חיפה 01:06.95
8 עופרי אור זכר 01/01/1999 גליל עליון 01:07.03
9 מיטלמן מייקל זכר 01/01/1999 בית איל 01:07.12
10  שור יונתן זכר 14/05/1998  מכבי חיפה 01:07.70
11 עומר כרמל זכר 01/01/2000 מכבי חיפה 01:07.86
12 פרשיבקי מרק זכר 01/01/2000 מכבי חיפה 01:08.20
13 אבשלום איליי זכר 01/01/2000 גליל עליון 01:10.67
14 ביטון יוגב זכר 01/01/2000 משגב 01:10.79
15 צרמיסין אלכס זכר 01/01/1999 גליל עליון 01:11.41
16 פורטל בר זכר 01/01/2000 גליל עליון 01:13.81
17 סולניק ירין זכר 01/01/1999 גליל עליון 01:15.10
18 סטרונוב איתי זכר 01/01/2000 כוכב יאיר 01:15.10
19 שוורץ יהב זכר 01/01/2000 גליל עליון 01:15.22
20 בר אלמוג זכר 01/01/1999 כוכב יאיר 01:16.14
21  נעם האס זכר 01/01/1999  כוכב יאיר 01:16.51
22  פלד אמיר זכר 01/01/2000  כוכב יאיר 01:16.60
23 נוה מאור זכר 01/01/2000  גליל עליון 01:27.83
1 ציפרוב מקסים זכר 01/01/2001 מכבי חיפה 01:06.53
2 פולונסקי רון זכר 01/01/2001 מכבי חיפה 01:07.40
3 חביב רתם זכר 01/01/2001 משגב 01:10.56
4 פדרסקי ירון זכר 01/01/2001 משגב 01:11.12
5 גולנד יונתן זכר 01/01/2001 משגב 01:11.71
6 לנדינסקי נעם זכר 01/01/2001 משגב 01:11.79
7 קורובוב אריאל זכר 01/01/2001 מכבי חיפה 01:14.04
8 קוצי מיכאל זכר 01/01/2001 מכבי חיפה 01:14.14
9 חלפון אופיר זכר 01/01/2001 אולימפ 01:14.62
10 ליעד מדרי זכר 01/01/2001 כוכב יאיר 01:16.18
11 זילברשטיין נוה זכר 01/01/2001 משגב 01:16.91
12 אידלסון טל זכר 01/01/2001 מכבי חיפה 01:17.07
13 אוסטרובסקי טל זכר 01/01/2001 מכבי חיפה 01:17.97
14 כץ עידו זכר 01/01/2001 מכבי חיפה 01:20.96
15 גלנטי רועי זכר 01/01/2001 כפר סבא בית ברל 01:21.92
16 בקשי מתן זכר 01/01/2001 כוכב יאיר 01:21.94
17 פרלין אלון זכר 10/12/2001 אולימפ 01:39.08
1 קוט דניאל זכר 01/01/2002 פליפר חדרה 01:12.20
2 מיטלמן טום זכר 01/01/2002 בית איל 01:14.16
3 ברוורמן ניל זכר 01/01/2002 בית איל 01:15.08
4 קמינסקי ניב זכר 01/01/2002 ע.ל.ה. רעננה 01:17.61
5 פוגל אסף זכר 01/01/2002 מכבי שהם 01:17.92
6  מנסור מואמן זכר 16/03/2002  הפועל כפר סבא בית ברל 01:18.83
7  דרובוט תום זכר 01/01/2002  משגב 01:19.35
8 אוברקוביץ עידו זכר 01/01/2002 כפר סבא בית ברל 01:20.37
9  קוליגין איליה זכר 01/01/2002  אולימפ 01:20.98
10  סלניק אריק זכר 01/01/2002  פליפר חדרה 01:22.62
11 קוימח זיו זכר 01/01/2002 כוכב יאיר 01:22.83
12 חנוכה לשם זכר 01/01/2002 גליל עליון 01:25.28
13 טרופ בן זכר 01/01/2002 ע.ל.ה. רעננה 01:28.73
14 גוטפריד אדם זכר 01/01/2002 כפר סבא בית ברל 01:29.99
15 נעם אורן זכר 01/01/2002 גליל עליון 01:33.93
1 בן אליעזר רועי זכר 01/01/2003 משגב 01:19.14
2  לובמן ליאור זכר 01/01/2003  משגב 01:19.94
3  אפק דניאל זכר 01/01/2003  ע.ל.ה. רעננה 01:20.08
4 אביתר חיים לוי זכר 01/01/2003 גליל עליון 01:23.56
5  בוייקיס יהונתן זכר 01/01/2003  כפר סבא בית ברל 01:25.01
6 קוסטי נדב זכר 01/01/2003 מכבי שהם 01:25.29
7 אבשלום עידן זכר 01/01/2003 גליל עליון 01:26.83
8 אלואשוילי שמעון זכר 01/01/2003 ע.ל.ה. רעננה 01:27.58
9 לניר עומר זכר 01/01/2003 כוכב יאיר 01:27.83
10 הירש אלדר זכר 01/01/2003 מכבי שהם 01:28.14
11 שפע איתן זכר 01/01/2003 מכבי שהם 01:31.09
12 כהן גלעד זכר 01/01/2003 ע.ל.ה. רעננה 01:32.09
13  נדב לוי זכר 01/01/2003  מכבי שהם 01:33.14
14 פליקשטיין נועם זכר 01/01/2003 משגב 01:33.14
15 סקגיו יובל זכר 01/01/2003 מכבי שהם 01:33.49
16 הבר אופיר זכר 01/01/2003 כפר סבא בית ברל 01:34.50
17 לוינסון בן חיים עידן זכר 01/01/2003 כפר סבא בית ברל 01:53.58
1 גולדברג תדהר זכר 01/01/2004 בית איל 01:22.57
2  לובמן לידור זכר 01/01/2004  משגב 01:25.21
3 שטגר איתי זכר 01/01/2004 משגב 01:25.87
4  רומנו יואב זכר 01/01/2004  מכבי שהם 01:26.66
5 וייסבלט אמיל זכר 01/01/2004 כפר סבא בית ברל 01:27.25
6 צוק עידו זכר 01/01/2004 מכבי שהם 01:29.07
7 פרבר יואב זכר 01/01/2004 הפועל עמק-יזרעאל-נ.ע.ג 01:31.56
8  פולק אורי זכר 01/01/2004  כוכב יאיר 01:34.94
9  מזרחי ליאור זכר 01/01/2004  גליל עליון 01:35.34
10  ביטון צור זכר 01/01/2004  גליל עליון 01:35.46
11  פסי אריאל זכר 01/01/2004  מכבי שהם 01:37.66
12  בן אמיתי אביתר זכר 01/01/2004  ע.ל.ה. רעננה 01:39.08
13 שטגר יואב זכר 01/01/2004 משגב 01:39.33
14 אבי נטע עומר זכר 01/01/2004 כוכב יאיר 01:40.28
15 ויינר איב זכר 01/01/2004 מכבי שהם 01:40.72
16  בן אסולי ליאור זכר 01/01/2004  מכבי שהם 01:41.16
17  ויצברג יאיר זכר 01/01/2004  ע.ל.ה. רעננה 01:43.74
18  יעקב איתי זכר 01/01/2004  מכבי שהם 01:44.97
19  משרקי מרום זכר 01/01/2004  ע.ל.ה. רעננה 01:45.01
20  בוצר לביא זכר 01/01/2004  בית איל 01:46.31
21  שמשון יניב זכר 01/01/2004  ע.ל.ה. רעננה 01:46.96
1 אופיר עידן זכר 01/01/2005 בית איל 01:25.81
2 פרץ אופק זכר 01/01/2005 משגב 01:28.57
3 תורגמן אורי זכר 01/01/2005 ע.ל.ה. רעננה 01:34.73
4 פיגנבויים פרי זכר 01/01/2005 ע.ל.ה. רעננה 01:36.80
5 אבני איתי זכר 01/01/2005 מכבי שהם 01:36.82
6 בירנבך מעין זכר 01/01/2005 משגב 01:43.04
7  ג'אן ירדן זכר 01/01/2005  כפר סבא בית ברל 01:43.87
8 דרור רועי זכר 01/01/2005 כפר סבא בית ברל 01:46.08
9  יבין עידו זכר 01/01/2005  ע.ל.ה. רעננה 01:46.72
10  יקונט גלעד זכר 01/01/2005  בית איל 01:56.97
1 גלוסקין סשה נקבה 01/01/1999 גליל עליון 01:08.97
2 קשת ילין נקבה 01/01/1999 מכבי חיפה 01:10.75
3 דביר נעם נקבה 01/01/1999 בית איל 01:23.01
4 אברמוביץ מירי נקבה 01/01/2000 מכבי חיפה 01:23.47
5 דקל בר נקבה 01/01/2000   01:33.46
1 ליכטנשטיין עדן נקבה 01/01/2001 מכבי חיפה 01:18.13
2 ירנבורג שרון נקבה 01/01/2001 מכבי חיפה 01:21.22
3 סוקולוב מיקה נקבה 01/01/2001 ע.ל.ה. רעננה 01:21.61
4 טורגמן נועה נקבה 01/01/2001 מכבי חיפה 01:26.59
5 ושדי אריאל נקבה 01/01/2001 ע.ל.ה. רעננה 01:28.43
1 פולובסקי לאה נקבה 01/01/2002 מכבי חיפה 01:13.50
2 ברזילי אביב נקבה 01/01/2002 משגב 01:14.99
3 מיה מיזלס נקבה 01/01/2002 בית איל 01:18.00
4 גרציק יאנה נקבה 01/01/2002 ע.ל.ה. רעננה 01:25.12
5 פודורוב דנה נקבה 01/01/2002 מכבי חיפה 01:25.38
6 עפרי הדס נקבה 01/01/2002 כוכב יאיר 01:25.44
7 שני מאיה נקבה 01/01/2002 הפועל עמק-יזרעאל-נ.ע.ג 01:26.49
8 גרציק יאנה נקבה 01/01/2002 ע.ל.ה. רעננה 01:32.47
1 עמית תמר נקבה 01/01/2003   01:20.00
2 סררו ליהיא נקבה 01/01/2003 פליפר חדרה 01:20.55
3 דוד יובל נקבה 01/01/2003 גליל עליון 01:24.20
4 ברומר נטע נקבה 01/01/2003 כפר סבא בית ברל 01:27.20
5 בואני שירה נקבה 01/01/2003 ע.ל.ה. רעננה 01:29.72
6 מזרחי ליהי נקבה 01/01/2003 גליל עליון 01:30.84
7 גראו יובל נקבה 01/01/2003 כפר סבא בית ברל 01:33.11
8 גורן בר נקבה 01/01/2003 הפועל עמק-יזרעאל-נ.ע.ג 01:34.51
9 קרמר דניאל נקבה 01/01/2003 כפר סבא בית ברל 01:39.34
10 ציון ענבר נקבה 01/01/2003 מכבי שהם 01:39.50
11 מנסור גראם נקבה 01/01/2003 כפר סבא בית ברל 01:43.06
12 קמפף יעל נקבה 01/01/2003 מכבי שהם 01:45.56
1 גבאי רום נקבה 01/01/2004 כפר סבא בית ברל 01:28.02
2 סולן יובל נקבה 01/01/2004 ע.ל.ה. רעננה 01:29.13
3 וולוצקי פז נקבה 01/01/2004 הפועל עמק-יזרעאל-נ.ע.ג 01:29.81
4 לב עופר נקבה 01/01/2004 בית איל 01:30.16
5 קלימוב אלה נקבה 01/01/2004 פליפר חדרה 01:32.50
6 פינצוק מלי נקבה 01/01/2004 אולימפ 01:34.83
7 דימונד גבריאלה נקבה 01/01/2004 ע.ל.ה. רעננה 01:36.28
8 בן ישעיה יעל נקבה 01/01/2004 מכבי שהם 01:39.28
9 זסלבסקי ליה נקבה 01/01/2004 אולימפ 01:41.71
10 גוטליב לי נקבה 01/01/2004 מכבי שהם 01:42.81
11 שקד כהן נקבה 01/01/2004 מכבי שהם 01:43.92
12 וקסלר מיכל נקבה 01/01/2004 מכבי שהם 01:44.91
13 כספי עדי נקבה 01/01/2004 כפר סבא בית ברל 01:45.61
14 גמינדר יובל נקבה 01/01/2004 ע.ל.ה. רעננה 01:46.44
15 וייס הודיה נקבה 01/01/2004 ע.ל.ה. רעננה 01:47.87
16 שמואלי רוני נקבה 01/01/2004 מכבי שהם 01:50.55
17 סנדץ גיא נקבה 01/01/2004 מכבי שהם 01:53.65
18 נובקובסקי ניקול נקבה 01/01/2004 בית איל 01:54.62
1 אליהו עופרי נקבה 01/01/2005 בית איל 01:32.51
2 בהט מיה נקבה 01/01/2005 גליל עליון 01:34.61
3 שטייננמן שרון נקבה 01/01/2005 פליפר חדרה 01:35.71
4 אברהמי שירה נקבה 01/01/2005 מכבי שהם 01:40.08
5 רום גרינבוים עלמה נקבה 01/01/2005 בית איל 01:41.41
6 פינשטיין ליה נקבה 01/01/2005 ע.ל.ה. רעננה 01:41.59
7 צור נוגה נקבה 01/01/2005 בית איל 01:41.97
8 כהן גילי נקבה 01/01/2005 כפר סבא בית ברל 01:44.50
9 זייתוני נעמי נקבה 01/01/2005 כפר סבא בית ברל 01:46.17
10 מייזלס עלמה נקבה 01/01/2005 בית איל 01:48.10
11 גראו ירדן נקבה 01/01/2005 כפר סבא בית ברל 01:48.44
12 לביא יעל נקבה 01/01/2005 מכבי שהם 01:48.81
13 פלורס פרטין עדן נקבה 01/01/2005 הפועל עמק-יזרעאל-נ.ע.ג 01:49.05
14 לאט גוני נקבה 01/01/2005 מכבי שהם 01:59.71
15 יקונט אביה נקבה 01/01/2005 בית איל 02:07.79
מיקום שם ז/נ ת.לידה אגודה תוצאה
1 סולניק גיא זכר 01/01/1995 גליל עליון 01:00.22
2 אלעד גתי זכר 01/01/1998 מכבי חיפה 01:03.47
3  כץ דניאל  זכר 20/02/1999  מכבי חיפה 01:03.51
4 פורטל בר  זכר 01/01/2000 גליל עליון 01:09.82
5 סולניק ירין  זכר 01/01/1999 גליל עליון 01:09.90
6 שוורץ יהב  זכר 01/01/2000 גליל עליון 01:12.90
7 האס נועם  זכר 01/01/1999 כוכב יאיר 01:14.23
8 פולק איתי  זכר 01/01/2000 כוכב יאיר 01:18.39
9 וולובוייב ויטלי זכר 01/01/2000 אולימפ 01:29.09
1 גרצ'יק דוד  זכר 01/01/2001 מכבי חיפה 01:03.17
2 חביב רתם זכר 01/01/2001 משגב 01:08.57
3 פולונסקי רון זכר 01/01/2001 בית איל 01:09.01
4 זינגרמן דן  זכר 01/01/2001 מכבי חיפה 01:10.13
5 ציפרוב מקסים זכר 01/01/2001 מכבי חיפה 01:11.59
6 גולנד יונתן זכר 01/01/2001 משגב 01:12.61
7 מדרי ליעד  זכר 01/01/2001 כוכב יאיר 01:15.12
8 גלבוע אלעל  זכר 01/01/2001 כוכב יאיר 01:16.05
9 אידלסון טל  זכר 01/01/2001 מכבי חיפה 01:17.08
10 בקשי מתן זכר 01/01/2001 כוכב יאיר 01:18.90
11 פרי עידו  זכר 01/01/2001 מכבי שהם 01:22.33
12 גלנטי רועי זכר 01/01/2001 כפר סבא בית ברל 01:24.68
1  אסף פוגל  זכר 01/01/2002  מכבי שהם 01:11.05
2 מיטלמן טום זכר 01/01/2002 בית איל 01:11.59
3 לוגסי עידו  זכר 01/01/2002 גליל עליון 01:19.46
4 דרובוט תום זכר 01/01/2002 משגב 01:20.25
5 אילני ניר  זכר 01/01/2002 כוכב יאיר 01:21.75
6  קוליגין איליה  זכר 01/01/2002  אולימפ 01:22.06
7 שטגר איתי זכר 01/01/2002 משגב 01:22.68
8  לובמן לידור  זכר 01/01/2002  משגב 01:23.21
9 גוטפרחד אדם  זכר 01/01/2002 כפר סבא בית ברל 01:31.46
10  מנסור מואמן  זכר 16/03/2002  הפועל כפר סבא בית ברל 01:20.42
1 כהנא דפנה נקבה 01/01/1999 מכבי שהם 01:22.10
1 ליכטנשטיין עדן נקבה 01/01/2001 מכבי חיפה 01:16.62
2 טורגמן נועה נקבה 01/01/2001 מכבי חיפה 01:19.05
3 ירנבורג שרון נקבה 01/01/2001 מכבי חיפה 01:19.20
4 מוהיני ברברמן נקבה 01/01/2001 בית איל 01:36.02
1 ברזילי אביב נקבה 01/01/2002 משגב 01:13.79
2 פודורוב דנה נקבה 01/01/2002 מכבי חיפה 01:19.49
3 גרציק יאנה נקבה 01/01/2002 ע.ל.ה. רעננה 01:25.12
4 מגנאג'י נועה נקבה 01/01/2002 ע.ל.ה. רעננה 01:25.71
5 שקד מאיה נקבה 01/01/2002 כוכב יאיר 01:27.25
6 הלביץ גיל נקבה 01/01/2002 משגב 01:28.71
7 טל עמית נקבה 01/01/2002 כפר סבא בית ברל 01:43.35
8 יחיא ביאן נקבה 01/01/2002 הפועל עמק-יזרעאל-נ.ע.ג 01:44.31
מיקום שם ז/נ ת.לידה אגודה
1 מטלון עומר  זכר 01/01/1998 עומר 01:12.93
2 שור יונתן  זכר 01/01/1998 מכבי חיפה 01:13.17
3 גידסי הוד זכר 01/01/1999 גליל עליון 01:13.69
4 מיסינקביץ דניאל  זכר 01/01/1999 הפועל עמק-יזרעאל-נ.ע.ג 01:14.62
5 עומר כרמל  זכר 01/01/2000 מכבי חיפה 01:15.78
6  שנל גל  זכר 13/04/1998  הפועל גליל עליון 01:18.11
7 עומר הראל  זכר 01/01/1999 מכבי חיפה 01:18.34
8 עופרי אור זכר 01/01/1999  הפועל גליל עליון 01:18.84
9 אופק רגב  זכר 01/01/2000 01:21.00
10 פלד אמיר זכר 01/01/2000 כוכב יאיר 01:25.29
11 בר אלמוג  זכר 01/01/1999 כוכב יאיר 01:34.43
1 לנדינסקי נועם  זכר 01/01/2001 משגב 01:19.64
2 חביב רתם  זכר 01/01/2001 משגב 01:20.33
3 גולנד יונתן  זכר 01/01/2001 משגב 01:20.41
4 כץ עידן  זכר 01/01/2001 מכבי חיפה 01:24.85
5 חלפון אופיר  זכר 01/01/2001 אולימפ 01:25.22
6 ביגון דניאל  זכר 01/01/2001 אולימפ 01:29.24
7 מטרי מידן  זכר 01/01/2001 ע.ל.ה. רעננה 01:36.10
8 גלנטי רועי  זכר 01/01/2001 כפר סבא בית ברל 01:39.28
9 פרלין אלון  זכר 01/01/2001 אולימפ 01:49.91
1 ברוורמן ניל  זכר 01/01/2002 בית איל 01:19.72
2 קמינסקי ניב  זכר 01/01/2002 ע.ל.ה. רעננה 01:25.68
3 פוגל אסף  זכר 01/01/2002 מכבי שהם 01:28.28
4 קנימב זיו  זכר 01/01/2002 כוכב יאיר 01:33.72
5 אוברקוביץ עידו  זכר 01/01/2002 כפר סבא בית ברל 01:34.06
6 חנוכה לשם  זכר 01/01/2002 גליל עליון 01:37.31
7 גוטפריד אדם  זכר 01/01/2002 כפר סבא בית ברל 01:45.23
1 גלוסקין סשה  נקבה 01/01/1999 גליל עליון 01:17.27
2  גלילי עדן  נקבה 31/08/1998  הפועל גליל עליון 01:26.91
3 שמרון רותם  נקבה 01/01/1997 הפועל עמק-יזרעאל-נ.ע.ג 01:30.37
4 סלוצקר טלי נקבה 01/01/2000 כפר סבא בית ברל 01:55.06
1  נסים שי  נקבה 13/10/2001  הפועל גליל עליון 01:31.79
2 סוקולב מיקה  נקבה 01/01/2001 ע.ל.ה. רעננה 01:35.79
1 פולונסקי לאה  נקבה 01/01/2002  מכבי חיפה 01:20.14
2  ברזלי אביב  נקבה 28/05/2002  הפועל מ.א. משגב 01:27.90
מיקום שם ז/נ ת.לידה אגודה
1 שנל גל זכר 01/01/1998 גליל עליון 01:01.95
2 מיטלמן מייקל זכר 01/01/1999 בית איל 01:01.78
3 פרשיבקו מרק זכר 01/01/2000 מכבי חיפה 01:04.69
4 פרבר עידו זכר 01/01/2000 הפועל עמק-יזרעאל-נ.ע.ג 01:07.62
5 אבשלום איליי זכר 01/01/2000 גליל עליון 01:09.00
6 ביטון יוגב זכר 01/01/2000 משגב 01:09.70
7 סטרינג איתי זכר 01/01/2000 כוכב יאיר 01:13.12
8 פלד אמיר זכר 01/01/2000 כוכב יאיר 01:17.56
1 גולנד יונתן זכר 01/01/2001 משגב 01:13.44
2 אוסטרובסקי שלי זכר 01/01/2001 מכבי חיפה 01:13.90
3 פריימן אריאל זכר 01/01/2001 מכבי חיפה 01:14.79
4 בקשי מתן זכר 01/01/2001 01:17.01
5 מצרי ליעד זכר 01/01/2001 כוכב יאיר 01:17.31
6 סטרול גל זכר 01/01/2001 01:20.72
7 פרלין אלון זכר 01/01/2001 אולימפ 01:45.02
1 אוברקוביץ עידו זכר 01/01/2002 כפר סבא בית ברל 01:18.12
2 מנסור מואמן זכר 01/01/2002 כפר סבא בית ברל 01:21.08
3 שמעוני ניר זכר 01/01/2002 משגב 01:23.94
4 קוליגין איליה זכר 01/01/2002 אולימפ 01:30.02
5 לניר עומר זכר 01/01/2002 כוכב יאיר 01:34.28
6 אבי נטע עומר זכר 01/01/2002 כוכב יאיר 01:42.27
1 סוקולוב מיקה נקבה 01/01/2001 ע.ל.ה. רעננה 01:15.72
2 ברזלי אביב נקבה 28/05/2002 הפועל מ.א. משגב 01:13.37
מיקום שם ז/נ ת.לידה אגודה תוצאה
1 אסולין עמית  זכר 01/01/1998 מכבי חיפה 00:56.07
2 מטלון עומר  זכר 01/01/1998 עומר 00:56.55
3 אלעד גתי  זכר 01/01/1998 מכבי חיפה 00:56.78
4 דניאלי עומר  זכר 01/01/1998 מכבי שהם 00:58.09
5 סטון ערן  זכר 01/01/1998 הפועל עמק-יזרעאל-נ.ע.ג 01:00.10
6 ביטון יוגב  זכר 01/01/2000 משגב 01:00.97
7 צרמיסין אלכס  זכר 01/01/1999 גליל עליון 01:01.02
8 צירלין עידו  זכר 01/01/2000 הפועל עמק-יזרעאל-נ.ע.ג 01:01.93
9 פורטל בר  זכר 01/01/2000 גליל עליון 01:02.10
10 סטריקוב איתי  זכר 01/01/2000 כוכב יאיר 01:02.26
11 שוורץ יהב  זכר 01/01/2000 גליל עליון 01:03.83
12 פולק איתי  זכר 01/01/2000 כוכב יאיר 01:06.69
13 האס נועם  זכר 01/01/1999 כוכב יאיר 01:07.77
14 נוה מאור  זכר 01/01/1999 גליל עליון 01:10.50
15 וולובוייב ויטלי  זכר 01/01/2000 אולימפ 01:14.82
1 ציפרוב מקסים  זכר 01/01/2001 מכבי חיפה 00:59.69
2 פדרסקי ירון  זכר 01/01/2001 משגב 01:01.66
3 לנדינסקי נועם  זכר 01/01/2001 משגב 01:03.08
4 זילברשטיין נוה  זכר 01/01/2001 משגב 01:03.49
5 פרימן אריאל  זכר 01/01/2001 מכבי חיפה 01:03.79
6 אידלסון טל  זכר 01/01/2001 מכבי חיפה 01:05.65
7 קורובוב אריאל  זכר 01/01/2001 מכבי חיפה 01:06.22
8 שושני טל  זכר 01/01/2001 גליל עליון 01:06.36
9 מטרי מידן  זכר 01/01/2001 ע.ל.ה. רעננה 01:07.74
10 אלעל גלבוע  זכר 01/01/2001 כוכב יאיר 01:08.18
11 חלפון אופיר  זכר 01/01/2001 אולימפ 01:09.11
12 ביגון דניאל  זכר 01/01/2001 אולימפ 01:09.62
13 גלנטי רועי  זכר 01/01/2001 כפר סבא בית ברל 01:10.30
14 פרלין אלון  זכר 01/01/2001 אולימפ 01:25.24
1 קמינסקי ניב  זכר 01/01/2002 ע.ל.ה. רעננה 01:07.67
2 אוברקוביץ עידו  זכר 01/01/2002 כפר סבא בית ברל 01:08.18
3 דרובוט תום  זכר 01/01/2002 משגב 01:08.66
4 מנסור מואמן  זכר 01/01/2002 כפר סבא בית ברל 01:09.55
5 לוגסי עידו  זכר 01/01/2002 גליל עליון 01:09.90
6 אילני ניר  זכר 01/01/2002 כוכב יאיר 01:10.03
7 סלניק אריק  זכר 01/01/2002 פליפר חדרה 01:10.32
8 קוליגין איליה  זכר 01/01/2002 אולימפ 01:11.66
9 קנימב זיו  זכר 01/01/2002 כוכב יאיר 01:11.73
10 פורלנדר גיא  זכר 01/01/2002 גליל עליון 01:14.09
11 חנוכה לשם  זכר 01/01/2002 גליל עליון 01:14.86
12 גוטפריד אדם  זכר 01/01/2002 כפר סבא בית ברל 01:17.22
13 נעם אורן  זכר 01/01/2002 גליל עליון 01:18.59
14 עמית אלמוג  זכר 01/01/2002 כוכב יאיר 01:26.34
1 אברמוביץ מירי נקבה 01/01/2000 מכבי חיפה 01:10.26
2 לב רן יפעת נקבה 01/01/2000 מכבי חיפה 01:12.74
1 ליכטנשטיין עדן  נקבה 01/01/2001 מכבי חיפה 01:09.91
2 ושדי אריאל נקבה 01/01/2001 ע.ל.ה. רעננה 01:12.78
3 סוקולב מיקה  נקבה 01/01/2001 ע.ל.ה. רעננה 01:13.05
4 ניסים שי נקבה 01/01/2001 גליל עליון 01:14.42
5 מאיה גת  נקבה 01/01/2001 כוכב יאיר 01:23.28
1 מיה מיזלס נקבה 01/01/2002 בית איל 01:06.90
2 מגנאג'י נועה נקבה 01/01/2002 ע.ל.ה. רעננה 01:12.41
3 שקד מאיה נקבה 01/01/2002 כוכב יאיר 01:22.66
4 טל עמית נקבה 01/01/2002 כפר סבא בית ברל 01:29.94
5 יחיא ביאן נקבה 01/01/2002 הפועל עמק-יזרעאל-נ.ע.ג 01:31.46
מיקום שם ז/נ ת.לידה אגודה תוצאה
1 עומר כרמל זכר 01/01/2000 מכבי חיפה 00:33.61
2 שור יונתן זכר 01/01/1998 מכבי חיפה 00:33.62
3 מיסינקביץ דניאל זכר 01/01/1999 הפועל עמק-יזרעאל-נ.ע.ג 00:33.96
4 גידסי הוד זכר 01/01/1999 גליל עליון 00:34.18
5 עופרי אור זכר 01/01/1999 גליל עליון 00:34.47
6 סולניק גיא זכר 01/01/1995 גליל עליון 00:34.86
7 עומר הראל זכר 01/01/1999 מכבי חיפה 00:35.63
8 אורן מלכה זכר 01/01/1995 מכבי חיפה 00:35.72
9 אלעד גתי זכר 01/01/1998 מכבי חיפה 00:36.00
10 אבשלום איליי זכר 01/01/2000 גליל עליון 00:37.00
11 אופק רגב זכר 01/01/2000 הפועל עמק-יזרעאל-נ.ע.ג 00:37.29
12 סטרול גל זכר 01/01/2000 הפועל עמק-יזרעאל-נ.ע.ג 00:40.42
13 וולובוייב ויטלי זכר 01/01/2000 אולימפ 00:52.23
1 ציפרוב מקסים זכר 01/01/2001 מכבי חיפה 00:33.27
2 פולונסקי רון זכר 01/01/2001 מכבי חיפה 00:34.84
3 לנדינסקי נעם זכר 01/01/2001 משגב 00:35.80
4 פדרסקי ירון זכר 01/01/2001 משגב 00:37.23
5 ביגון דניאל זכר 01/01/2001 אולימפ 00:38.31
6 מזרחי ליאור זכר 01/01/2001 בית איל 00:38.45
7 כץ עידו זכר 01/01/2001 מכבי חיפה 00:39.46
8 חלפון אופיר זכר 01/01/2001 אולימפ 00:39.84
9 מטרי מידן זכר 01/01/2001 ע.ל.ה. רעננה 00:44.31
10 בקשי מתן זכר 01/01/2001 כוכב יאיר 00:44.37
1 ברוורמן ניל זכר 01/01/2002 בית איל 00:36.32
2 קמינסקי ניב זכר 01/01/2002 ע.ל.ה. רעננה 00:39.49
3 אופק ינאי זכר 01/01/2002 הפועל עמק-יזרעאל-נ.ע.ג 00:41.34
4 טרופ בן זכר 01/01/2002 ע.ל.ה. רעננה 00:45.00
5 חנוכה לשם זכר 01/01/2002 גליל עליון 00:45.00
6 רוזנצוויג פלג זכר 01/01/2002 כפר סבא בית ברל 00:52.80
1 אבשלום עידן זכר 01/01/2003 גליל עליון 00:42.55
2 רוטשטיין טל זכר 01/01/2003 מכבי חיפה 00:43.71
3 קוסטי נדב זכר 01/01/2003 מכבי שהם 00:44.44
4 לוי נדב זכר 01/01/2003 מכבי שהם 00:46.53
5 מושקוביץ אדם זכר 01/01/2003 אולימפ 00:49.21
6 פליקשטיין נועם זכר 01/01/2003 משגב 00:49.22
7 סקגיו יובל זכר 01/01/2003 מכבי שהם 00:49.69
8 חונן ערן זכר 01/01/2003 משגב 00:49.94
9 חלימי סמואל זכר 01/01/2003 אולימפ 00:50.56
10 לוינסון בן חיים עדן זכר 01/01/2003 כפר סבא בית ברל 00:52.19
11 שניידמן אריק זכר 01/01/2003 אולימפ 00:52.86
1 גולדברג תדהר זכר 01/01/2004 בית איל 00:43.27
2 שטגפ איתי זכר 01/01/2004 משגב 00:44.23
3 וייסבלט אמיל זכר 01/01/2004 כפר סבא בית ברל 00:44.56
4 שטגר יואב זכר 01/01/2004 משגב 00:46.78
5 צוק עידו זכר 01/01/2004 מכבי שהם 00:48.72
6 פולק איתי זכר 01/01/2004 כוכב יאיר 00:49.44
7 קרטאבי מרטין זכר 01/01/2004 אולימפ 00:49.97
8 אמיר גיא זכר 01/01/2004 כפר סבא בית ברל 00:50.16
9 אפיק יואב זכר 01/01/2004 כפר סבא בית ברל 00:50.19
10 יעקב איתי זכר 01/01/2004 מכבי שהם 00:51.17
11 ויינר איב זכר 01/01/2004 מכבי שהם 00:52.69
12 מייזלין רוני זכר 01/01/2004 אולימפ 00:55.66
13 קפלנסקי בן זכר 01/01/2004 ע.ל.ה. רעננה 00:56.97
14 בוצר לביא זכר 01/01/2004 בית איל 00:57.51
15 חיים חן זכר 01/01/2004 פליפר חדרה 00:57.55
16 אטיאס יהונתן זכר 01/01/2004 01:11.06
17 רוזנברג שלו זכר 01/01/2004 הפועל עמק-יזרעאל-נ.ע.ג 01:16.12
1 אופיר עידן זכר 01/01/2005 בית איל 00:44.97
2 סבח אהרון זכר 01/01/2005 אולימפ 00:47.86
3 פרץ אופק זכר 01/01/2005 משגב 00:48.15
4 גבל רועי זכר 01/01/2005 כפר סבא בית ברל 00:49.41
5 אבני איתי זכר 01/01/2005 מכבי שהם 00:49.69
6 דרור רועי זכר 01/01/2005 כפר סבא בית ברל 00:54.53
7 שטגפ מתן זכר 01/01/2005 משגב 00:55.70
8 אלוני טל זכר 01/01/2005 ע.ל.ה. רעננה 00:57.40
9 קפלן תומר זכר 01/01/2005 ע.ל.ה. רעננה 00:58.30
10 פלורס פרטין עדן זכר 01/01/2005 הפועל עמק-יזרעאל-נ.ע.ג 00:59.41
11 טל דגן זכר 01/01/2005 בית איל 01:01.33
1 גלוסקין סשה נקבה 01/01/1999 גליל עליון 00:37.91
2 גלילי עדן נקבה 01/01/1998 גליל עליון 00:40.23
3 דביר נעם נקבה 01/01/1999 בית איל 00:42.07
4 דקל בר נקבה 01/01/2000   00:44.25
5 שוורץ אריאל נקבה 01/01/2000 כפר סבא בית ברל 00:53.98
1 ניסים שי נקבה 01/01/2001 גליל עליון 00:41.53
2 ירנבורג שרון נקבה 01/01/2001 מכבי חיפה 00:44.42
3 טורגמן נועה נקבה 01/01/2001 מכבי חיפה 00:46.95
4 לוין ויטל נקבה 01/01/2001 כפר סבא בית ברל 00:49.96
1 פולובסקי לאה נקבה 01/01/2002 מכבי חיפה 00:36.71
2 שני מאיה נקבה 01/01/2002 הפועל עמק-יזרעאל-נ.ע.ג 00:42.23
3 שחייה הדס נקבה 01/01/2002 כוכב יאיר 00:42.50
4 מגנאג'י נועה נקבה 01/01/2002 ע.ל.ה. רעננה 00:46.81
1 גורן בר נקבה 01/01/2003 הפועל עמק-יזרעאל-נ.ע.ג 00:43.86
2 אנטיפוב אלמוג נקבה 01/01/2003 כפר סבא בית ברל 00:46.55
3 הלביץ גיל נקבה 01/01/2003 משגב 00:46.78
4 מנסור מואמן נקבה 01/01/2003 כפר סבא בית ברל 00:46.97
5 גורלובצקי לידר נקבה 01/01/2003 אולימפ 00:48.82
6 מרקומן יסמין נקבה 01/01/2003 מכבי חיפה 00:49.52
7 ציון ענבר נקבה 01/01/2003 מכבי שהם 00:50.28
8 דואני דנה נקבה 01/01/2003 ע.ל.ה. רעננה 00:53.19
1 וולוצקי פז נקבה 01/01/2004 הפועל עמק-יזרעאל-נ.ע.ג 00:42.08
2 פינצוק מלי נקבה 01/01/2004 אולימפ 00:45.30
3 לב עופר נקבה 01/01/2004 בית איל 00:45.44
4 גבאי רום נקבה 01/01/2004 כפר סבא בית ברל 00:46.40
5 סולן יובל נקבה 01/01/2004 ע.ל.ה. רעננה 00:46.69
6 דימונד גבריאלה נקבה 01/01/2004 ע.ל.ה. רעננה 00:47.63
7 זסלבסקי ליה נקבה 01/01/2004 אולימפ 00:50.63
8 וייס הודיה נקבה 01/01/2004 ע.ל.ה. רעננה 00:51.07
9 כספי עדי נקבה 01/01/2004 כפר סבא בית ברל 00:52.11
10 אופק חן נקבה 01/01/2004 הפועל עמק-יזרעאל-נ.ע.ג 00:52.80
11 סורמן נועם נקבה 01/01/2004 כוכב יאיר 00:53.74
12 דקל מעיין נקבה 01/01/2004 הפועל עמק-יזרעאל-נ.ע.ג 00:54.19
13 שמואלי רוני נקבה 01/01/2004 מכבי שהם 00:54.37
14 שקד כהן נקבה 01/01/2004 מכבי שהם 00:54.57
15 מזרחי יובל נקבה 01/01/2004 מכבי שהם 00:54.68
16 חיים עדן נקבה 01/01/2004 פליפר חדרה 00:54.70
17 אנטיפוב שובל נקבה 01/01/2004 כפר סבא בית ברל 00:57.25
18 סנדץ גיא נקבה 01/01/2004 מכבי שהם 00:58.02
19 נובקובסקי ניקטל נקבה 01/01/2004 בית איל 01:00.66
20 קטש איילת נקבה 01/01/2004 כוכב יאיר 01:11.79
1 מייזלס עלמה נקבה 01/01/2005 בית איל 00:46.73
2 אליהו עופרי נקבה 01/01/2005 בית איל 00:48.94
3 גראו ירדן נקבה 01/01/2005 כפר סבא בית ברל 00:50.19
4 פינשטיין ליה נקבה 01/01/2005 ע.ל.ה. רעננה 00:50.64
5 חרזי תמר נקבה 01/01/2005 הפועל עמק-יזרעאל-נ.ע.ג 00:50.95
6 בהט מיה נקבה 01/01/2005 גליל עליון 00:51.83
7 בן ישעיה יעל נקבה 01/01/2005 מכבי שהם 00:54.39
8 סיקסיק מוריה נקבה 01/01/2005 ע.ל.ה. רעננה 00:54.55
9 רות גרינבוים עלמה נקבה 01/01/2005 בית איל 00:55.08
10 תיבון מאי נקבה 01/01/2005 כפר סבא בית ברל 00:55.74
11 טראוב יובל נקבה 01/01/2005 ע.ל.ה. רעננה 00:55.84
12 דביר שיר נקבה 01/01/2005 כפר סבא בית ברל 00:56.35
13 אברהמי שירה נקבה 01/01/2005 מכבי שהם 00:56.53
14 ארבל ענבל נקבה 01/01/2005 כוכב יאיר 00:57.53
15 זייתוני נעמי נקבה 01/01/2005 כפר סבא בית ברל 00:59.97
16 צ'יפרוט אגם נקבה 01/01/2005 ע.ל.ה. רעננה 01:02.28
17 יקונט אביה נקבה 01/01/2005 בית איל 01:02.62
מיקום שם ז/נ ת.לידה אגודה תוצאה
1 מלכה אורן  זכר 01/01/1995 מכבי חיפה 00:27.59
2 מיטלמן מייקל  זכר 01/01/1999 בית איל 00:28.16
3 פרשיבקו מרק  זכר 01/01/2000 מכבי חיפה 00:28.23
4 אלעד גתי  זכר 01/01/1998 מכבי חיפה 00:29.51
5 צרמיסין אלכס  זכר 01/01/1999 גליל עליון 00:30.25
6 פרבר עידו זכר 18/04/2000 הפועל עמק-יזרעאל-נ.ע.ג 00:30.41
7 דניאלי עומר  זכר 01/01/1998 מכבי שהם 00:30.62
8 גידסי הוד זכר 01/01/1999 גליל עליון 00:31.12
9 בר אלמוג  זכר 01/01/1999 כוכב יאיר 00:31.31
10 מלכה עמית  זכר 01/01/2000 הפועל עמק-יזרעאל-נ.ע.ג 00:31.49
11 צירלין עידו  זכר 01/01/2000 הפועל עמק-יזרעאל-נ.ע.ג 00:31.88
12 אשרף אביתר  זכר 01/01/2000 מכבי שהם 00:32.18
13 פלד אמיר זכר 01/01/2000 כוכב יאיר 00:33.59
14 נוה מאור  זכר 01/01/1999 גליל עליון 00:38.98
1  פולונסקי רון  זכר 01/01/2001  מכבי חיפה 00:30.24
2 גרצ'יק דוד  זכר 01/01/2001 מכבי חיפה 00:31.04
3  אוסטרובסקי טלי  זכר 01/01/2001  מכבי חיפה 00:32.52
4 קוצי מיכאל  זכר 01/01/2001 מכבי חיפה 00:33.20
5 פרימן אריאל  זכר 01/01/2001 מכבי חיפה 00:33.99
6 שושני טל  זכר 01/01/2001 גליל עליון 00:34.09
7 סטרול גל  זכר 01/01/2001 הפועל עמק-יזרעאל-נ.ע.ג 00:34.18
8 קורובוב אריאל  זכר 01/01/2001 מכבי חיפה 00:34.53
9 זילברשטיין נוה  זכר 01/01/2001 משגב 00:34.56
10  מדרי ליעד  זכר 01/01/2001  כוכב יאיר 00:35.13
11 גלבוע אלעל  זכר 01/01/2001 כוכב יאיר 00:36.46
12 פרי עידו  זכר 01/01/2001 מכבי שהם 00:36.72
13 פצ‘רסקי ירון זכר 04/09/2001 הפועל מ.א. משגב 00:30.70
1 קוט דניאל  זכר 01/01/2002 פליפר חדרה 00:31.22
2 מיטלמן טום  זכר 01/01/2002 בית איל 00:32.08
3 דרובוט תום  זכר 01/01/2002 משגב 00:35.52
4 אופק ינאי  זכר 01/01/2002 הפועל עמק-יזרעאל-נ.ע.ג 00:36.36
5 טרופ בן  זכר 01/01/2002 ע.ל.ה. רעננה 00:37.47
1 אביתר חיים לוי זכר 01/01/2003 גליל עליון 00:33.69
2  אפק דניאל זכר 01/01/2003  ע.ל.ה. רעננה 00:34.35
3  לובמן ליאור זכר 01/01/2003  משגב 00:34.92
4 שמעוני ניר זכר 01/01/2003 משגב 00:35.92
5  בוייקיס יהונתן זכר 01/01/2003  כפר סבא בית ברל 00:37.41
6 בן אליעזר רועי זכר 01/01/2003 משגב 00:37.66
7 קוסטי נדב זכר 01/01/2003 מכבי שהם 00:38.18
8 הבר אופיר זכר 01/01/2003 כפר סבא בית ברל 00:38.55
9  אבשלום עידן זכר 01/01/2003  גליל עליון 00:39.25
10 כהן גלעד זכר 01/01/2003 ע.ל.ה. רעננה 00:40.44
11 רוטשטיין טל זכר 01/01/2003 מכבי חיפה 00:40.56
12 אלואשוילי שמעון זכר 01/01/2003 ע.ל.ה. רעננה 00:41.88
13 הירש אלדר זכר 01/01/2003 מכבי שהם 00:42.26
14 שפע איתן זכר 01/01/2003 מכבי שהם 00:42.63
15 לניר עומר זכר 01/01/2003 כוכב יאיר 00:43.00
16  מושקוביץ אדם זכר 01/01/2003  אולימפ 00:44.53
17 לוי נדב זכר 01/01/2003 מכבי שהם 00:44.99
18 יובל סקג'יו זכר 01/01/2003 מכבי שהם 00:45.02
19 סטון שחר זכר 01/01/2003 הפועל עמק-יזרעאל-נ.ע.ג 00:45.39
20 חונן ערן זכר 01/01/2003 משגב 00:45.94
21 שניידמן אריק זכר 01/01/2003  אולימפ 00:47.17
22 חלימי סמואל  זכר 01/01/2003 אולימפ 00:48.46
1  גולדברג תדהר  זכר 01/01/2004  בית איל 00:34.87
2  רומנו יואב  זכר 01/01/2004  מכבי שהם 00:35.84
3  פסי אריאל  זכר 01/01/2004  מכבי שהם 00:38.81
4  שמילוב רון  זכר 01/01/2004  אולימפ 00:41.20
5  מזרחי ליאור  זכר 01/01/2004  גליל עליון 00:41.23
6  קרטאבי מרטיו  זכר 01/01/2004  אולימפ 00:41.72
7  צוק עידו  זכר 01/01/2004  מכבי שהם 00:41.84
8  פרבר יואב  זכר 01/01/2004  הפועל עמק-יזרעאל-נ.ע.ג 00:42.09
9  ביטון צור  זכר 01/01/2004  גליל עליון 00:43.14
10  אבי נטע עומר  זכר 01/01/2004  כוכב יאיר 00:44.57
11  פולק אורי  זכר 01/01/2004  כוכב יאיר 00:46.47
12  שמשון יניב  זכר 01/01/2004  ע.ל.ה. רעננה 00:50.86
13  בוצר לביא  זכר 01/01/2004  בית איל 00:51.01
14  בן אסולי ליאור  זכר 01/01/2004  מכבי שהם 00:51.22
15  מייזלין רוני  זכר 01/01/2004  אולימפ 01:05.46
1  פרץ אופק  זכר 01/01/2005  משגב 00:40.94
2  אבני איתי  זכר 01/01/2005  מכבי שהם 00:41.06
3 תורגמן אורי זכר 01/01/2005 ע.ל.ה. רעננה 00:41.51
4  סבח אהרון  זכר 01/01/2005  אולימפ 00:42.80
5 בירנבך מעין זכר 01/01/2005 משגב 00:46.79
6  דרור רועי  זכר 01/01/2005  כפר סבא בית ברל 00:48.22
7  גביש כהנא איתי  זכר 01/01/2005  בית איל 00:48.72
8  יקונט גלעד  זכר 01/01/2005  בית איל 00:51.78
1 גלוסקין סשה נקבה 01/01/1999 גליל עליון 00:31.29  
2 ילין קשת נקבה 01/01/1999 מכבי חיפה 00:32.30  
3 שמרון רותם נקבה 01/01/1997 הפועל עמק-יזרעאל-נ.ע.ג 00:33.16  
4  גלילי עדן  נקבה 31/08/1998  הפועל גליל עליון 00:34.66  
5 שקד נעמי  נקבה 01/01/1998 בית איל 00:35.92  
6 לב רן יפעת נקבה 01/01/2000 מכבי חיפה 00:39.53  
7 שוורץ אריאל נקבה 01/01/2000 כפר סבא בית ברל 00:42.80  
1 ירנבורג שרון נקבה 01/01/2001 מכבי חיפה 00:37.41  
1 מיה מיזלס  נקבה 01/01/2002  בית איל 00:34.65  
2 הדס עפרי נקבה 01/01/2002 כוכב יאיר 00:41.11  
1 נבו עמית נקבה 01/01/2003  הפועל עמק-יזרעאל-נ.ע.ג 00:35.49  
2 סררו ליהיא נקבה 01/01/2003 פליפר חדרה 00:36.57  
3 דוד יובל נקבה 01/01/2003 גליל עליון 00:37.66  
4 ברומר נטע נקבה 01/01/2003 כפר סבא בית ברל 00:40.93  
5 מזרחי ליהי נקבה 01/01/2003 גליל עליון 00:42.66  
6 קרמר דניאל נקבה 01/01/2003 כפר סבא בית ברל 00:44.02  
7 מרקמן יסמין נקבה 01/01/2003 מכבי חיפה 00:44.28  
8 קמפף יעל נקבה 01/01/2003 מכבי שהם 00:47.30  
9 גורלובצקי ליזה נקבה 01/01/2003 אולימפ 00:48.13  
1 גבאי רום נקבה 01/01/2004 כפר סבא בית ברל 00:40.10  
2 סולן יובל נקבה 01/01/2004 ע.ל.ה. רעננה 00:41.15  
3 סספורטה שני נקבה 01/01/2004 ע.ל.ה. רעננה 00:41.44  
4 וולוצקי פז נקבה 01/01/2004 הפועל עמק-יזרעאל-נ.ע.ג 00:41.45  
5 פינצוק מלי נקבה 01/01/2004 אולימפ 00:44.95  
6 זסלבסקי ליה נקבה 01/01/2004 אולימפ 00:45.64  
7 קלימוב אלה נקבה 01/01/2004 פליפר חדרה 00:46.48  
8 לב עופר נקבה 01/01/2004 בית איל 00:46.53  
9 גוטליב לי נקבה 01/01/2004 מכבי שהם 00:48.15  
10 כספי עדי נקבה 01/01/2004 כפר סבא בית ברל 00:50.25  
11 כהן שקד נקבה 01/01/2004 מכבי שהם 00:51.44  
12 וקסלר מיכל נקבה 01/01/2004 מכבי שהם 00:51.67  
13 שיא עשור נקבה 01/01/2004 גליל עליון 00:52.10  
14 שמואלי רוני נקבה 01/01/2004 מכבי שהם 00:52.38  
15 מזרחי יובל נקבה 01/01/2004 מכבי שהם 00:54.33  
16 פורמן נועם נקבה 01/01/2004 כוכב יאיר 01:06.72  
1 אליהו עופרי  נקבה 01/01/2005 בית איל 00:41.01  
2 שטיימן שרון נקבה 01/01/2005 פליפר חדרה 00:43.46  
3 צור נגה נקבה 01/01/2005 בית איל 00:43.99  
4 בהט מיה נקבה 01/01/2005 גליל עליון 00:45.37  
5 לביא יעל נקבה 01/01/2005 מכבי שהם 00:46.68  
6 כהן גילי נקבה 01/01/2005 כפר סבא בית ברל 00:47.66  
7 זייתוני נעמי נקבה 01/01/2005 כפר סבא בית ברל 00:48.70  
8  גראו ירדן  נקבה 01/01/2005  כפר סבא בית ברל 00:50.16  
9 להט גוני נקבה 01/01/2005 מכבי שהם 00:54.38  
10 מייזלס עלמה נקבה 01/01/2005 בית איל 00:55.06  
11 חנאל אורי נקבה 01/01/2005 מכבי שהם 00:55.31  
12 דביר שיר נקבה 01/01/2005 כפר סבא בית ברל 00:57.74
מיקום שם ז/נ ת.לידה אגודה תוצאה
1 סולניק גיא  זכר 01/01/1995 גליל עליון 00:27.09
2 מלכה אורן  זכר 01/01/1995 מכבי חיפה 00:27.56
3 מטלון עומר  זכר 01/01/1998 עומר 00:29.11
4 כץ דניאל  זכר 01/01/1999 מכבי חיפה 00:29.48
5 מיטלמן מייקל  זכר 01/01/1999 בית איל 00:30.01
6 אסולין עמית  זכר 01/01/1998 מכבי חיפה 00:30.22
7 שנל גל  זכר 01/01/1998 גליל עליון 00:30.27
8 עומר כרמל  זכר 01/01/2000 מכבי חיפה 00:31.11
9 אשרף אביתר  זכר 01/01/2000 מכבי שהם 00:33.15
10 סולניק ירין  זכר 01/01/1999 גליל עליון 00:33.59
11 אור עופרי  זכר 01/01/1999 גליל עליון 00:33.75
12 דניאלי עומר  זכר 01/01/1998 מכבי שהם 00:34.35
13 פולק איתי  זכר 01/01/2000 כוכב יאיר 00:36.84
1 גרצ'יק דוד  זכר 01/01/2001 מכבי חיפה 00:29.28
2 חביב רתם  זכר 01/01/2001 משגב 00:31.16
3 זינגרמן דן  זכר 01/01/2001 מכבי חיפה 00:32.63
4 קוצי מיכאל  זכר 01/01/2001 מכבי חיפה 00:33.94
5 פרי עידו  זכר 01/01/2001 מכבי שהם 00:38.06
1 קוט דניאל  זכר 01/01/2002 פליפר חדרה 00:32.37
2 מיטלמן טום  זכר 01/01/2002 בית איל 00:33.19
3 לוגסי עידו  זכר 01/01/2002 גליל עליון 00:36.43
4 כץ עידו  זכר 01/01/2002 מכבי חיפה 00:36.56
5 קנימב זיו  זכר 01/01/2002 כוכב יאיר 00:37.52
6 סלניק אריק  זכר 01/01/2002 פליפר חדרה 00:38.20
7 אילני ניר  זכר 01/01/2002 כוכב יאיר 00:38.30
8 נעם אורן  זכר 01/01/2002 גליל עליון 00:39.90
9 פורלנדר גיא  זכר 01/01/2002 גליל עליון 00:40.74
10 טרופ בן  זכר 01/01/2002 ע.ל.ה. רעננה 00:40.80
11 עמית אלמוג  זכר 01/01/2002 כוכב יאיר 00:43.33
12 רוזנצוויג פלג  זכר 01/01/2002 כפר סבא בית ברל 00:44.70
13 גל נמרוד  זכר 01/01/2002 כפר סבא בית ברל 00:45.51
14 יודס עמית  זכר 01/01/2002 כפר סבא בית ברל 00:46.39
1 אביתר חיים לוי זכר 01/01/2003 גליל עליון 00:34.52
2  אפק דניאל  זכר 01/01/2003  ע.ל.ה. רעננה 00:34.90
3 שפע איתן זכר 01/01/2003 מכבי שהם 00:38.94
4 פליקשטיין נועם זכר 01/01/2003 משגב 00:39.27
5  בוייקיס יהונתן  זכר 01/01/2003  כפר סבא בית ברל 00:40.95
6 אלואשוילי שמעון  זכר 01/01/2003 ע.ל.ה. רעננה 00:41.11
7 כהן גלעד  זכר 01/01/2003 ע.ל.ה. רעננה 00:42.35
8 רוטשטיין טל  זכר 01/01/2003 מכבי חיפה 00:42.64
9 חונן ערן  זכר 01/01/2003 משגב 00:42.91
10 לוי נדב זכר 01/01/2003 מכבי שהם 00:43.76
11 רון פטריק  זכר 01/01/2003 כוכב יאיר 00:45.15
12 חלימי סמואל  זכר 01/01/2003 אולימפ 00:45.33
13 הבר אופיר זכר 01/01/2003 כפר סבא בית ברל 00:45.73
14 שניידמן אריק זכר 01/01/2003  אולימפ 00:45.89
15  מושקוביץ אדם  זכר 01/01/2003  אולימפ 00:46.32
1  שמילוב רון  זכר 01/01/2004  אולימפ 00:37.62
2  שטגר איתי  זכר 01/01/2004  משגב 00:37.92
3  רומנו יואב  זכר 01/01/2004  מכבי שהם 00:39.80
4  וייסבלט אמיל  זכר 01/01/2004  כפר סבא בית ברל 00:41.35
5  קרטאבי מרטיו  זכר 01/01/2004  אולימפ 00:41.89
6  מזרחי ליאור  זכר 01/01/2004  גליל עליון 00:42.08
7  פסי אריאל  זכר 01/01/2004  מכבי שהם 00:42.19
8  ביטון צור  זכר 01/01/2004  גליל עליון 00:42.58
9  בן אמיתי אביתר  זכר 01/01/2004  ע.ל.ה. רעננה 00:42.88
10  משרקי מרום  זכר 01/01/2004  ע.ל.ה. רעננה 00:44.15
11  אמיר גיא  זכר 01/01/2004  כפר סבא בית ברל 00:46.12
12  חיים חן  זכר 01/01/2004  פליפר חדרה 00:47.16
13  ויצברג יאיר  זכר 01/01/2004  ע.ל.ה. רעננה 00:47.31
14  שמשון יניב  זכר 01/01/2004  ע.ל.ה. רעננה 00:47.66
15  יעקב איתי  זכר 01/01/2004  מכבי שהם 00:48.64
16  בוצר לביא  זכר 01/01/2004  בית איל 00:48.99
17  אפיק יואב  זכר 01/01/2004  כפר סבא בית ברל 00:49.92
18  קפלנסקי בן  זכר 01/01/2004  ע.ל.ה. רעננה 00:50.83
19  יחיא גאסל  זכר 01/01/2004  הפועל עמק-יזרעאל-נ.ע.ג 00:54.68
20  רוזנברג שלו  זכר 01/01/2004  הפועל עמק-יזרעאל-נ.ע.ג 01:08.03
21  אטיאס יהונתן  זכר 01/01/2004  כוכב יאיר 01:14.68
11  אופיר עידן  זכר 01/01/2005  בית איל 00:37.15
12  פרץ אופק  זכר 01/01/2005  משגב 00:39.17
13  פייגנבוים פרי  זכר 01/01/2005  ע.ל.ה. רעננה 00:43.24
14 קפלן תומר זכר 01/01/2005 ע.ל.ה. רעננה 00:46.83
15  ג'אן ירדן  זכר 01/01/2005  כפר סבא בית ברל 00:47.45
16  פלורס פרטין עדן  זכר 01/01/2005  הפועל עמק-יזרעאל-נ.ע.ג 00:47.93
17  סבח אהרון  זכר 01/01/2005  אולימפ 00:48.02
18  יבין עידו  זכר 01/01/2005  ע.ל.ה. רעננה 00:48.97
19  גבל רועי  זכר 01/01/2005  כפר סבא בית ברל 00:49.59
20 שטגר מתן זכר 01/01/2005 משגב 00:49.71
21 מיסקופ אילון זכר 01/01/2005 כפר סבא בית ברל 00:50.35
22  גביש כהנא איתי  זכר 01/01/2005  בית איל 00:51.50
23 צ'רנין איליה זכר 01/01/2005 אולימפ 00:53.78
24  יקונט גלעד  זכר 01/01/2005  בית איל 00:54.07
25 אדלמן דותן זכר 01/01/2005 כוכב יאיר 00:57.77
26  ליבן ליאור  זכר 01/01/2005  הפועל עמק-יזרעאל-נ.ע.ג 00:58.95
27  טל דגן  זכר 01/01/2005  בית איל 01:01.07
1 ילין קשת נקבה 01/01/1999 מכבי חיפה 00:33.31  
2 כהנא דפנה נקבה 01/01/1999 מכבי שהם 00:38.43  
3 דקל בר נקבה 01/01/2000   00:41.40  
4 פסחוב חן נקבה 01/01/2000 פליפר חדרה 00:41.77  
5 סלוצקר טלי נקבה 01/01/2000 כפר סבא בית ברל 00:44.56  
1 טורגמן נועה נקבה 01/01/2001 מכבי חיפה 00:36.49  
2 ושדי אריאל נקבה 01/01/2001 ע.ל.ה. רעננה 00:37.40  
3 גת מאיה נקבה 01/01/2001 כוכב יאיר 00:43.74  
1 פדורוב דינה נקבה 01/01/2002 מכבי חיפה 00:37.12  
2 גרציק יאנה נקבה 01/01/2002 ע.ל.ה. רעננה 00:40.16  
3 שקד מאיה נקבה 01/01/2002 כוכב יאיר 00:40.86  
4 יחיא ביאן נקבה 01/01/2002 הפועל עמק-יזרעאל-נ.ע.ג 00:47.28  
1 דוד יובל נקבה 01/01/2003 גליל עליון 00:37.73  
2 ברומר נטע נקבה 01/01/2003 כפר סבא בית ברל 00:39.44  
3 בואני שירה נקבה 01/01/2003 ע.ל.ה. רעננה 00:39.81  
4 מזרחי ליהי נקבה 01/01/2003 גליל עליון 00:40.26  
5 אנטיפוב אלמוג נקבה 01/01/2003 כפר סבא בית ברל 00:42.79  
6 גראו יובל נקבה 01/01/2003 כפר סבא בית ברל 00:42.88  
7 גורלובצקי ליזה נקבה 01/01/2003 אולימפ 00:44.28  
8 בואני דנה נקבה 01/01/2003 ע.ל.ה. רעננה 00:45.18  
9 מרקמן יסמין נקבה 01/01/2003 מכבי חיפה 00:46.08  
10 קרמר דניאל נקבה 01/01/2003 כפר סבא בית ברל 00:46.17  
11 דיין ענבר נקבה 01/01/2003 מכבי שהם 00:47.33  
12 קמפף יעל  נקבה 01/01/2003 מכבי שהם 00:49.49  
13 מנסור גראם נקבה 01/01/2003 כפר סבא בית ברל 00:50.10  
1 פסקין מיכל נקבה 01/01/2004 הפועל עמק-יזרעאל-נ.ע.ג 00:40.00  
2 גבאי רום נקבה 01/01/2004 כפר סבא בית ברל 00:41.00  
3 סולן יובל נקבה 01/01/2004 ע.ל.ה. רעננה 00:42.13  
4 אשגנזי טל נקבה 01/01/2004 הפועל עמק-יזרעאל-נ.ע.ג 00:42.19  
5 דימונד גבריאלה נקבה 01/01/2004 ע.ל.ה. רעננה 00:42.25  
6 קלימוב אלה נקבה 01/01/2004 פליפר חדרה 00:42.70  
7 סספורטה שני נקבה 01/01/2004 ע.ל.ה. רעננה 00:43.29  
8 בן ישעיה יעל נקבה 01/01/2004 מכבי שהם 00:43.62  
9 ויינר איב נקבה 01/01/2004 מכבי שהם 00:45.59  
10 שיא עשור נקבה 01/01/2004 גליל עליון 00:45.65  
11 גוברמן עדי נקבה 01/01/2004 אולימפ 00:46.06  
12 וקסלר מיכל נקבה 01/01/2004 מכבי שהם 00:46.78  
13 חיים עדן נקבה 01/01/2004 פליפר חדרה 00:47.35  
14 כהן שקד נקבה 01/01/2004 מכבי שהם 00:47.70  
15 פינצוק מלי נקבה 01/01/2004 אולימפ 00:48.39  
16 גוטליב לי נקבה 01/01/2004 מכבי שהם 00:48.74  
17 גמינדר יובל נקבה 01/01/2004 ע.ל.ה. רעננה 00:48.76  
18 אנטיפוב שובל נקבה 01/01/2004 כפר סבא בית ברל 00:48.97  
19 זסלבסקי ליה נקבה 01/01/2004 אולימפ 00:50.99  
20 סנדץ גיא נקבה 01/01/2004 מכבי שהם 00:52.00  
21 נובקובסקי ניקול נקבה 01/01/2004 בית איל 00:52.20  
22 מזרחי יובל נקבה 01/01/2004 מכבי שהם 00:52.50  
23 אופק רוני נקבה 01/01/2004 הפועל עמק-יזרעאל-נ.ע.ג 00:53.97  
24 דקל מעיין נקבה 01/01/2004 הפועל עמק-יזרעאל-נ.ע.ג 00:58.60  
25 קוגלר ענבל נקבה 01/01/2004 כוכב יאיר פסול  
26 פורמן נועם נקבה 01/01/2004 כוכב יאיר פסול  
1 בהט מיה נקבה 01/01/2005 גליל עליון 00:42.87  
2 שטיימן שרון נקבה 01/01/2005 פליפר חדרה 00:43.40  
3 רות גרינבוים עלמה נקבה 01/01/2005   00:45.44  
4 צור נגה נקבה 01/01/2005 בית איל 00:45.60  
5 חנאל אורי נקבה 01/01/2005 מכבי שהם 00:46.72  
6 כהן גילי נקבה 01/01/2005 כפר סבא בית ברל 00:48.23  
7 גראו ירדן נקבה 01/01/2005 כפר סבא בית ברל 00:49.12  
8 אברהמי שירה נקבה 01/01/2005 מכבי שהם 00:49.47  
9 דביר שיר נקבה 01/01/2005 כפר סבא בית ברל 00:49.70  
10 פינשטיין ליה נקבה 01/01/2005 ע.ל.ה. רעננה 00:50.06  
11 צ'ן קמיל נקבה 01/01/2005 מכבי שהם 00:50.83  
12 מגל שהם נקבה 01/01/2005 הפועל עמק-יזרעאל-נ.ע.ג 00:50.83  
13 ציפרוט אגם נקבה 01/01/2005 ע.ל.ה. רעננה 00:50.96  
14 טראוב יובל נקבה 01/01/2005 ע.ל.ה. רעננה 00:51.83  
15 אמסלם יאיה נקבה 01/01/2005 כוכב יאיר 00:52.22  
16 לאט גוני נקבה 01/01/2005 מכבי שהם 00:52.59  
17 יקונט אביה נקבה 01/01/2005 בית איל 00:54.36  
18 קרני זיו נקבה 01/01/2005 הפועל עמק-יזרעאל-נ.ע.ג 00:54.68  
19 תיבון מאי נקבה 01/01/2005 כפר סבא בית ברל 00:55.30
מיקום שם ז/נ ת.לידה אגודה תוצאה
1 מלכה אורן  זכר 01/01/1995 מכבי חיפה 00:24.50
2 אלעד איתי  זכר 01/01/1998 מכבי חיפה 00:25.84
3 חונן גיא  זכר 01/01/1996 משגב 00:26.25
4 צרמיסין אלכס  זכר 01/01/1999 גליל עליון 00:27.58
5 סטון ערן  זכר 01/01/1998 הפועל עמק-יזרעאל-נ.ע.ג 00:27.80
6 צירלין עידו  זכר 01/01/2000 הפועל עמק-יזרעאל-נ.ע.ג 00:28.12
7 ביטון יוגב  זכר 01/01/2000 משגב 00:28.30
8 פורטל בר  זכר 01/01/2000 גליל עליון 00:28.82
9 הראל עומר  זכר 01/01/1999 מכבי חיפה 00:28.96
10 מיסינקביץ דניאל  זכר 01/01/1999 הפועל עמק-יזרעאל-נ.ע.ג 00:29.13
11 שוורץ יהב  זכר 01/01/2000 גליל עליון 00:29.40
12 האס נועם  זכר 01/01/1999 כוכב יאיר 00:30.48
13 סחאק איתי  זכר 01/01/2000 כוכב יאיר 00:30.66
14 סולניק ירין  זכר 01/01/1999 גליל עליון 00:31.14
15 נוה מאור  זכר 01/01/1999 גליל עליון 00:32.55
16 וולובוייב ויטלי  זכר 01/01/2000 אולימפ 00:34.82
1 גרצ'יק דוד  זכר 01/01/2001 מכבי חיפה 00:26.59
2 מזרחי ליאור  זכר 01/01/2001 בית איל 00:27.03
3 פרימן אריאל  זכר 01/01/2001 מכבי חיפה 00:28.71
4 זילברשטיין נוה  זכר 01/01/2001 משגב 00:28.89
5 זינגרמן דן  זכר 01/01/2001 מכבי חיפה 00:29.30
6 ביגון דניאל  זכר 01/01/2001 אולימפ 00:30.68
7 שושני טל  זכר 01/01/2001 גליל עליון 00:30.87
8 קוצי מיכאל  זכר 01/01/2001 מכבי חיפה 00:30.97
9 גלבוע אלעל  זכר 01/01/2001 כוכב יאיר 00:31.28
10 סטרול גל  זכר 01/01/2001 הפועל עמק-יזרעאל-נ.ע.ג 00:31.30
11 מטרי מידן  זכר 01/01/2001 ע.ל.ה. רעננה 00:31.36
12 פרי עידו  זכר 01/01/2001 מכבי שהם 00:32.70
13 סלניק אריק  זכר 01/01/2001 פליפר חדרה 00:36.74
1 קוט דניאל  זכר 01/01/2002 פליפר חדרה 00:27.59
2 ברוורמן ניל  זכר 01/01/2002 בית איל 00:29.66
3 לוגסי עידו  זכר 01/01/2002 גליל עליון 00:31.44
4 אילני ניר  זכר 01/01/2002 כוכב יאיר 00:32.23
5 אופק ינאי  זכר 01/01/2002 הפועל עמק-יזרעאל-נ.ע.ג 00:32.28
6 פורלנדר גיא  זכר 01/01/2002 גליל עליון 00:33.27
7 יודס עמית  זכר 01/01/2002 כפר סבא בית ברל 00:35.44
8 נעם אורן  זכר 01/01/2002 גליל עליון 00:36.96
9 גל נמרוד  זכר 01/01/2002 כפר סבא בית ברל 00:41.03
1  לובמן ליאור  זכר 01/01/2003  משגב 00:30.00
2 בן אליעזר רועי זכר 01/01/2003 משגב 00:30.00
3  אפק דניאל  זכר 01/01/2003  ע.ל.ה. רעננה 00:30.71
4 אביתר חיים לוי זכר 01/01/2003 גליל עליון 00:30.84
5 שמעוני ניר זכר 01/01/2003 משגב 00:32.31
6 דוד יובל זכר 01/01/2003 גליל עליון 00:32.73
7  בוייקיס יהונתן  זכר 01/01/2003  כפר סבא בית ברל 00:32.97
8 קוסטי נדב זכר 01/01/2003 מכבי שהם 00:33.67
9  אבשלום עידן  זכר 01/01/2003  גליל עליון 00:33.75
10  תורגמן אורי  זכר 01/01/2003  ע.ל.ה. רעננה 00:34.87
11 אלואשוילי שמעון  זכר 01/01/2003 ע.ל.ה. רעננה 00:35.03
12 הבר אופיר זכר 01/01/2003 כפר סבא בית ברל 00:35.43
13  מושקוביץ אדם  זכר 01/01/2003  אולימפ 00:35.44
14 יובל סקג'יו  זכר 01/01/2003 מכבי שהם 00:35.44
15 כהן גלעד  זכר 01/01/2003 ע.ל.ה. רעננה 00:36.31
16 הירש אלדר  זכר 01/01/2003 מכבי שהם 00:36.40
17 פליקשטיין נועם  זכר 01/01/2003 משגב 00:36.53
18 רוטשטיין טל  זכר 01/01/2003 מכבי חיפה 00:36.74
19 חונן ערן  זכר 01/01/2003 משגב 00:37.19
20 חלימי סמואל  זכר 01/01/2003 אולימפ 00:38.62
21  פיגנבויים פרי  זכר 01/01/2003  ע.ל.ה. רעננה 00:38.99
22 רון פטריק  זכר 01/01/2003 כוכב יאיר 00:40.69
23 שטון שחר זכר 01/01/2003 הפועל עמק-יזרעאל-נ.ע.ג 00:40.87
24 אלוני טל  זכר 01/01/2003 ע.ל.ה. רעננה 00:42.05
25 לוינסון בן חיים עידן זכר 01/01/2003 כפר סבא בית ברל 00:42.64
26 שניידמן אריק זכר 01/01/2003  אולימפ 00:43.53
1  גולדברג תדהר  זכר 01/01/2004  בית איל 00:31.55
2  שמילוב רון  זכר 01/01/2004  אולימפ 00:32.05
3  לובמן לידור  זכר 01/01/2004  משגב 00:33.36
4  מזרחי ליאור  זכר 01/01/2004  גליל עליון 00:34.03
5  קרטאבי מרטיו  זכר 01/01/2004  אולימפ 00:34.18
6  וייסבלט אמיל  זכר 01/01/2004  כפר סבא בית ברל 00:34.20
7  צוק עידו  זכר 01/01/2004  מכבי שהם 00:34.34
8  בן אמיתי אביתר  זכר 01/01/2004  ע.ל.ה. רעננה 00:35.56
9  פסי אריאל  זכר 01/01/2004  מכבי שהם 00:37.01
10  ביטון צור  זכר 01/01/2004  גליל עליון 00:37.15
11  ויינר איב  זכר 01/01/2004  מכבי שהם 00:37.38
12  בן אסולי ליאור  זכר 01/01/2004  מכבי שהם 00:37.99
13  פולק אורי  זכר 01/01/2004  כוכב יאיר 00:38.19
14  ויצברג יאיר  זכר 01/01/2004  ע.ל.ה. רעננה 00:38.28
15  אמיר גיא  זכר 01/01/2004  כפר סבא בית ברל 00:38.61
16  ליבשיץ איתן  זכר 01/01/2004  אולימפ 00:39.25
17  חיים חן  זכר 01/01/2004  פליפר חדרה 00:40.04
18  משרקי מרום  זכר 01/01/2004  ע.ל.ה. רעננה 00:40.72
19  בוצר לביא  זכר 01/01/2004  בית איל 00:40.80
20  קפלנסקי בן  זכר 01/01/2004  ע.ל.ה. רעננה 00:42.00
21  אפיק יואב  זכר 01/01/2004  כפר סבא בית ברל 00:42.22
22  יעקב איתי  זכר 01/01/2004  מכבי שהם 00:42.32
23  מייזלין רוני  זכר 01/01/2004  אולימפ 00:42.97
24  רוזנברג שלי  זכר 01/01/2004  הפועל עמק-יזרעאל-נ.ע.ג 00:57.76
25  אטיאס יהונתן  זכר 01/01/2004  כוכב יאיר 01:04.52
1  אופיר עידן  זכר 01/01/2005  בית איל 00:33.34
2  אבני איתי  זכר 01/01/2005  מכבי שהם 00:36.39
3  סבח אהרון  זכר 01/01/2005  אולימפ 00:38.00
4 מיסקופ אילון זכר 01/01/2005 כפר סבא בית ברל 00:38.03
5  פלורס פרטין עדן  זכר 01/01/2005  הפועל עמק-יזרעאל-נ.ע.ג 00:38.89
6  ג'אן ירדן  זכר 01/01/2005  כפר סבא בית ברל 00:38.90
7 בירנבך מעין זכר 01/01/2005 משגב 00:39.68
8 סלע שחף זכר 01/01/2005 הפועל עמק-יזרעאל-נ.ע.ג 00:39.80
9  דרור רועי  זכר 01/01/2005  כפר סבא בית ברל 00:40.06
10 גבל רועי זכר 01/01/2005  כפר סבא בית ברל 00:40.18
11 שטגר מתן זכר 01/01/2005 משגב 00:41.18
12  יבין עידו  זכר 01/01/2005  ע.ל.ה. רעננה 00:41.41
13 קפלן תומר זכר 01/01/2005 ע.ל.ה. רעננה 00:42.03
14  גביש כהנא איתי  זכר 01/01/2005  בית איל 00:42.43
15 וייצמן שחר זכר 01/01/2005  משגב 00:43.73
16 צ'רנין איליה זכר 01/01/2005 אולימפ 00:45.69
17  יקונט גלעד  זכר 01/01/2005  בית איל 00:46.39
18 שומך גל זכר 01/01/2005 הפועל עמק-יזרעאל-נ.ע.ג 00:47.31
19 אלימן דותן זכר 01/01/2005 כוכב יאיר 00:49.10
20  טל דגן  זכר 01/01/2005  בית איל 00:53.12
21  ליבן ליאור  זכר 01/01/2005 00:55.23
1 גלילי עדן נקבה 01/01/1998 גליל עליון 00:32.00
2 שקד נעמי  נקבה 01/01/1998 בית איל 00:32.75
3 אברמוביץ מירי נקבה 01/01/2000 מכבי חיפה 00:32.90
4 לבירן יפעת נקבה 01/01/2000 מכבי חיפה 00:33.89
5 סלוצקר טלי  נקבה 01/01/2000 כפר סבא בית ברל 00:35.91
6 פסחוב חן נקבה 01/01/2000 פליפר חדרה 00:37.12
7 שוורץ אריאל נקבה 01/01/2000 כפר סבא בית ברל 00:40.22
1 ושדי אריאל נקבה 01/01/2001 ע.ל.ה. רעננה 00:32.81
2 ניסים שי נקבה 01/01/2001 גליל עליון 00:34.15
3 מאיה גת  נקבה 01/01/2001 כוכב יאיר 00:37.29
4 לוין ויטל נקבה 01/01/2001 כפר סבא בית ברל 00:39.88
1 מיה מיזלס נקבה 01/01/2002 בית איל 00:30.06
2 מגנאג'י נועה נקבה 01/01/2002 ע.ל.ה. רעננה 00:32.79
3 שקד מאיה נקבה 01/01/2002 כוכב יאיר 00:37.25
4 ביטון יחיא נקבה 01/01/2002 הפועל עמק-יזרעאל-נ.ע.ג 00:42.20
1 סררו ליהיא נקבה 01/01/2003 פליפר חדרה 00:30.72
2 נבו עמית נקבה 01/01/2003  הפועל עמק-יזרעאל-נ.ע.ג 00:31.66
3 ברומר נטע נקבה 01/01/2003 כפר סבא בית ברל 00:33.19
4 בואני שירה נקבה 01/01/2003 ע.ל.ה. רעננה 00:33.72
5 גראו יובל נקבה 01/01/2003 כפר סבא בית ברל 00:34.71
6 עמית תמר נקבה 01/01/2003 00:34.85
7 מזרחי לירי נקבה 01/01/2003 גליל עליון 00:34.99
8 אנטיפוב אלמוג נקבה 01/01/2003 כפר סבא בית ברל 00:36.17
9 הלביץ גיל נקבה 01/01/2003 משגב 00:36.39
10 מרקמן יסמין נקבה 01/01/2003 מכבי חיפה 00:36.91
11 קרמר דניאל נקבה 01/01/2003 כפר סבא בית ברל 00:37.50
12 גורן בר נקבה 01/01/2003 הפועל עמק-יזרעאל-נ.ע.ג 00:37.83
13 ציון ענבר נקבה 01/01/2003 מכבי שהם 00:38.05
14 גורלובצקי ליזה נקבה 01/01/2003 אולימפ 00:39.16
15 קמפף יעל נקבה 01/01/2003 מכבי שהם 00:39.41
16 בואני דנה נקבה 01/01/2003 ע.ל.ה. רעננה 00:39.43
17 מנסור גראם נקבה 01/01/2003 כפר סבא בית ברל 00:41.22
1 קלימוב אלה נקבה 01/01/2004 פליפר חדרה 00:34.27
2 לב עופר נקבה 01/01/2004 בית איל 00:35.43
3 שטייננמן שרון נקבה 01/01/2004 פליפר חדרה 00:35.75
4 אלוצקי פז נקבה 01/01/2004   00:35.81
5 אשכנזי טל נקבה 01/01/2004 הפועל עמק-יזרעאל-נ.ע.ג 00:36.86
6 בן ישעיה יעל נקבה 01/01/2004 מכבי שהם 00:38.32
7 פסקין מיכל נקבה 01/01/2004  הפועל עמק-יזרעאל-נ.ע.ג  00:38.80
8 ןקסלר מיכל נקבה 01/01/2004 מכבי שהם 00:39.41
9 וייס הודיה נקבה 01/01/2004 ע.ל.ה. רעננה 00:40.33
10 שיא עשור נקבה 01/01/2004 גליל עליון 00:40.67
11 חיים עדן נקבה 01/01/2004 פליפר חדרה 00:40.79
12 סנדץ גיא נקבה 01/01/2004 מכבי שהם 00:41.16
13 כספי עדי נקבה 01/01/2004 כפר סבא בית ברל 00:41.25
14 אנטיפוב שובל נקבה 01/01/2004 כפר סבא בית ברל 00:41.36
15 גוטליב לי נקבה 01/01/2004 מכבי שהם 00:41.91
16 גמינדר יובל נקבה 01/01/2004 ע.ל.ה. רעננה 00:42.84
17 שמואלי רוני נקבה 01/01/2004 מכבי שהם 00:43.14
18 אופק רוני נקבה 01/01/2004 הפועל עמק-יזרעאל-נ.ע.ג 00:43.91
19 נובקובסקי ניקול נקבה 01/01/2004 בית איל 00:44.39
20 נועם פורמן נקבה 01/01/2004 כוכב יאיר 00:47.30
21 דקל מעיין נקבה 01/01/2004 הפועל עמק-יזרעאל-נ.ע.ג 00:47.54
22 קוגלר ענבל נקבה 01/01/2004 כוכב יאיר 00:47.59
23 מזרחי יובל נקבה 01/01/2004 מכבי שהם 00:49.06
24 קטש איילת  נקבה 01/01/2004 כוכב יאיר 00:56.31
1 אליהו עופרי נקבה 01/01/2005 בית איל 00:36.00
2 אברהמי שירה נקבה 01/01/2005 מכבי שהם 00:38.25
3 צור נוגה נקבה 01/01/2005 בית איל 00:38.72
4 כהן גילי נקבה 01/01/2005 כפר סבא בית ברל 00:39.28
5 לביא יעל נקבה 01/01/2005 מכבי שהם 00:40.45
6 רות גרינבוים עלמה נקבה 01/01/2005 בית איל 00:40.77
7 סיקסיק מוריה נקבה 01/01/2005 ע.ל.ה. רעננה 00:41.47
8 זייתוני נעמי נקבה 01/01/2005 כפר סבא בית ברל 00:41.52
9 חנאל אורי נקבה 01/01/2005 מכבי שהם 00:42.60
10 דביר שיר נקבה 01/01/2005 כפר סבא בית ברל 00:43.92
11 ציפרוט אגם נקבה 01/01/2005 ע.ל.ה. רעננה 00:45.54
12 צ'ן קמיל נקבה 01/01/2005 מכבי שהם 00:46.03
13 חרזי תמר נקבה 01/01/2005  הפועל עמק-יזרעאל-נ.ע.ג  00:46.51
14 לאט גוני נקבה 01/01/2005 מכבי שהם 00:46.52
15 קרני זיו נקבה 01/01/2005  הפועל עמק-יזרעאל-נ.ע.ג  00:46.56
16 מייזלס עלמה נקבה 01/01/2005 בית איל 00:47.06
17 טראוב יובל נקבה 01/01/2005 ע.ל.ה. רעננה 00:47.10
18 תיבון מאי נקבה 01/01/2005 כפר סבא בית ברל 00:47.55
19 יקונט אביה נקבה 01/01/2005 בית איל 00:54.05

חסר תקנון

כללי
1. התחרות רשמית, ותתנהל על פי חוקת פינא.
2. המדידה בתחרות בעזרת שעון אלקטרוני
3. התחרות פתוחה לשחיינים שנולדו בשנת 1990 או לפני כן.
4. קבוצות גיל כל 5 שנים החל מגיל 25.
5. ההשתתפות בתחרות פתוחה לכל שחיין אשר עומד בדרישות התחרות. בהשתתפותו בתחרות מתחייב הספורטאי כי בריאותו תקינה. אין הנהלת התחרות אחראית לשלומו של שחיין ולא לוקחת את הסיכון לבריאותו של ספורטאי.
הגבלת השתתפות
6. מותרת השתתפות עד ארבעה משחים אישיים לשחיין ובלבד שהם מפוזרים על פני שתי ההצגות.
פרסים
7. מדליה לכל המנצחים/ות בקטגוריות השונות מקומות 1 עד 3.
8. פרסים לקבוצות הראשונות בשליחים.
הרשמות
9. יש להירשם באמצעות יישומון (אפליקציה) @EVENT עד יום חמישי 31.12.15 בשעה 12:00.
10. הרשמה לשליחים ביום האירוע עד השעה 10:00
דמי רישום
90 ₪ לכל שחיין. רישום מאוחר 120 ש"ח
ארוחת צהריים
במקום תוגש ארוחת צהריים לספורטאים, במחיר 40 ₪. הזמנת ארוחות באמצעות @EVENT
מתנדבים
חברים ושופטים המבקשים לתרום להצלחת התחרות מוזמנים לפנות להדר office@hadarbd.com

תוכנית התחרות

חימום רישום ותשלום 9:30 | גמר חימום 10:15 | זינוק ראשון שעה 10:30

1. 50 מ' גב
2. 100 מ' פרפר
3. 50 מ' חזה
4. 200 מ’ מ.א.
5. 100 מ' גב
6. 800 מ' חופשי

הפסקה בת שעה

8. 50 מ' פרפר
9. 100 מ' מ.א.
10. 200 מ' חופשי
11. 100 מ’ חזה
12. 50 מ' חפשי
13. שליחים 50 4 מעורב מיקס

בתחרות ישולב טקס לזכרה של קרן טנדלר ז"ל סיום משוער – 17:00

אגודות המעוניינות לשלב יום אימון נוסף לתחרות או בודדים המעוניינים בחבילת אירוח לסוף השבוע
יפנו ל office@hadarbd.com

3174966התחרות היא לזכרו של השחיין והמאמן האהוב נדב שנל ז"ל אשר נהרג והוא בן — שנים.
תכנית התחרות תשלב אווירה טובה ותחרותית עם רמה גבוהה מבחינת ארגון ומקצועיות המשתתפים.


למידע נוסף

על התחרות

כל אלה מבטיחים חוויה נכונה ואטרקטיבית לכל אוהדי המים הפתוחים המנוסים והמנוסים פחות.

המים החמים (כ27 מעלות לאורך כל השנה) הנגישות, העידוד מהגשרים לאורך המסלול, האווירה המשפחתית

המשחה מתקיים בנחל עמל שבניר דוד – אחד המקומות היפים בארצנו.

התחרות כוללת מגוון משחים וכל שחיין מגיל 9 עד 120 יכול למצוא בה את המשחה הנכון עבורו.

תוצאות התחרות

ניתן לצפות בכל תוצאות התחרות לפי קטגוריות
ובקובץ pdf

לחץ לצפיה
אליפות הרצליה הפתוחה בשחייה נערכת זו השנה השניה, בבריכה החדשה של בני הרצליה, אשר במתחם הספורט אפולוניה.

התחרות היא לזכרו של השחיין האהוב אלון רונן אשר נהרג והוא בן 16 שנים.
תכנית התחרות תשלב אווירה טובה ותחרותית עם רמה גבוהה מבחינת ארגון ומקצועיות המשתתפים.

אליפות הרצליה הפתוחה בשחייה נערכת זו השנה השניה, בבריכה החדשה של בני הרצליה, אשר במתחם הספורט אפולוניה.

התחרות היא לזכרו של השחיין האהוב אלון רונן אשר נהרג והוא בן 16 שנים.
תכנית התחרות תשלב אווירה טובה ותחרותית עם רמה גבוהה מבחינת ארגון ומקצועיות המשתתפים.

Address 555 Business Lane

Phone 555.555.1234

Email contact@yourdomain.com

Monday – Friday 6am – 10pm

Saturday 4am – 12pm

Sunday 8am – 9pm

מפת האירוע